Balancing.wash

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Šampon bohatý na antioxidanty pro každodenní mytí. Extrakt z listu šalvěje stimuluje růst, odstraňuje toxiny, regeneruje buňky, zbavuje mastných vlasů a olupování pokožky hlavy. Kyselina citrónová udržuje rovnováhu pH.

Dostupnost Skladem
Kód: 69
695 Kč
Balancing.wash
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

BALANCING.WASH OCHRANNÝ ŠAMPÓN

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Salvia officinalis (šalvěj) Extrakt zlistů Stimuluje růst vlasů, odstraňuje toxiny,regeneruje buňky, zbavuje mastných vlasů a olupování pokožky hlavy.

Pšeničné aminokyseliny Podporují růst vlasů a buněčnou regeneraci.

Citrus grandis (grapefruit) Extrakt Obnovuje zářivý a lesklý charakter vlasů, vyrovnává pH.

Kyselina citrónová Udržuje vhodnou rovnováhu pH.

Canaga odorata (Ylang ylang), olej z květů Vyvažuje obsah alkoholu a mastnou pokožku hlavy. Posiluje pronikání látek a vyrovnává produkci mazu.

Superoxid-dismutáza Proteinový enzym, který štěpí kyslík a zamezuje tak oxidaci barvy.

Pelargonium gravelons (geranium), olej zkvětů Dodává vlasům přirozený lesk a usnadňuje jejich úpravu.

Urtica dioica (kopřiva) Extrakt Camellia sinensis, extrakt zlistů (zelený čaj) Čistí a stimuluje pokožku hlavy, čímž pomáhá zabraňovat vypadávání vlasů a skýoptimální podmínky pro jejich zdravý růst.Posiluje vlasová vlákna a pomáhá okysličovat vlasové folikuly. Posilující antioxidant, který pomáhá zabránit lámání vlasů.

Helianthus annuus (slunečnice), extrakt ze semínek Chrání před volnými radikály, inhibuje oxidaci UVA zářením a napravuje škody způsobené oxidací.

Lavandula angustifolia (levandule), olej Prospěšný pro všechny typy vlasů. Jeho vyvažující působení reguluje produkci mazu mazovými žlázkami u každého folikulu, což je prospěšné v případě suchých nebo mastných.

crueltyFREEkm-logo