Body.mass

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Dvouúčelový sprej se nanáší ke kořínkům, pomáhá prodloužit růstovou fázi vlasů a zkracuje fázi vypadávání. Výtažky z petrželových listů vlasy zpevňují, posilují a zabraňují jejich lámání.

Dostupnost Skladem
Kód: 81
1 100 Kč
Body.mass
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

BODY.MASS BEZOPLACHOVÝ PŘÍPRAVEK PRO SLABÉ VLASY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Výtažek z petržele Obsahuje koncentrované množství apigeninu, který podporuje prokrvení pokožky hlavy a pomáhá tak k silným a zdravým vlasům. Podporuje růst vlasů aprodlužuje jejich růstovou fázi. Apigenin je bioflavonoid, který pečuje o stěny cév a zlepšuje tak krevní oběh. Tato přírodní přísada s antioxidačními a protizánětlivými účinky podporuje tloušťku a růst vlasů. Podporuje také přilnavost proteinů. Vlasy jsou lépe upevněny a méně vypadávají

Olejová kyselina z kořene Hemsleya Posiluje vlasové kořínky a zpomaluje stárnutí vlasového folikulu. Má antioxidačvlastnosti, které příznivě působí na zdraví vlasů.Ty jsou pak silnější a méně náchylné k vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před poškozením vlivem působení DHT.

Vitamin B / Biotin Tripeptid–1 Proniká do vlasů, posiluje je, vytváří na nich ochranný štít účinný i při vysoké vlhkosti. Je považován za derivát proteinů. Udržuje vlas v růstové fázi. Snižuje vypadávání vlasů, protože hraje klíčovou roli při udržování zdraví vlasu v oblasti pokožky hlavy, ve které se buňky zapojují do reprodukčního procesu. Biotin je vitamín ze skupiny B a je základem pro růst buněk a pro aktivitu mnoha enzymových systémů. Všechny enzymy jsou proteiny a vlasy jsou z 90% tvořeny proteiny. Proto je Biotin klíčovou složkou přípravku.Tripeptidy se po umytí aktivně spojují s vlasovou kutikulou, váží se na chemicky ošetřené vlasy a napravují poškození způsobená chemickým ošetřením vlasů. Čím více je místo poškozené, tím více se na ně ží a zabezpečují optimální regeneraci - čím větší je poškození, tím větší je jejich vázání, aniž by se hromadily.

crueltyFREEkm-logo