Kadeřnictví

logo barevné 1km-logo

vlasyškolení zapomělScreenshot_2021-01-29 Studio Mirror Pavla ( studio mirror pavla) • Fotky a videa na Instagramu(3)

 

 

Ráda se vzdělávám,zkouším a hledám nové udržitelné produkty , které projdou zátěžovou zkouškou a dostanou se až k vám.

Ve  studiu pracuji s barvícím systémem od PAUL MITCHELL COLOR SYSTEM  kde mě baví jejich nadčasovost , přesnost krásné vymývání barev. Jejich profesionalita a výkonnost školícího týmu. Jejich color bar je velmi rozmanitý a vyberou si jak velicí odvážlivci tak i konzervativní lidé. Mají široku škálu i barvících systemů od demi permnanentnich po semi permanentních, či přímích barviv. Odbarvovací sytém je velmi šetrný ( i když tady na tom má veliký podíl kadeřník ) ale odbarví vždy do požadovaného odstínu. Ještě mě nezklamal!

Pečující systém jsem si zvolila od KEVIN MURPHY . Kde musím vyzdvyhnout jejich vysoký podíl aminokyselin a vitamínů , které umí velmi přesně a aktivně zacílit na danný problém a dostat vaše vlasy co nejdříve do perfektního stavu. Profesionální péče u vás doma je pro nás kadeřníky veli důležitá , jelikož když valsy pravidelně dostávají správný podíl proteinů a hydratace můžeme se ve studiu splehnout na kvalitu vašich vlasů a dovolit si i větší zákrok bez rizik . více o této značce najdete zde

Těším se na vás buď ve studiu či našem on-line poradenství. Jinak mne najdete na mém instagramu @studio.mirror.pavla kde se snažím dávat aktuální informace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení