FULL.AGAIN

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Lehké výživné mléko s obsahem esenciálních olejů a hedvábí pro zvětšení hustoty konečků vlasů. Posiluje, dodává objem a přirozený pohyb jemných a slabých vlasů. Aplikujte do vlhkých středních délek ještě před započetím stylingu.

Dostupnost Skladem
Kód: 168
780 Kč
FULL.AGAIN
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

FULL.AGAIN ZPEVŇUJÍCÍ MLÉKO

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Elemi Olej z kanárníku luzonského. Tento esenciální olej byl díky svým hojivým vlastnostem používán na Středním Východě po tisíce let. Kanárník je znám svými omlazujícími vlastnostmi, schopností regenerovat vlasy a urychlovat jejich hojivý proces.

Amyris Oil Olej zamyris (santál). Tento esenciální olej napomáhá z těla odstraňovat fyzické a éterické toxiny. Je také znám svojí schopností bojovat proti stárnutí a stresu.

Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract Výtažek z limetky. Stimuluje soustředěnost a zároveň skvěle čistí a pečuje o mastnou pokožku i vlasy.

Beeswax Včelí vosk. Pomáhá zadržovat hydrataci - chrání tak vlasy před polámáním a přispívá k jejich zdraví a lesku. Má blahodárné léčebné účinky, působí preventivně před poškozením vlasů způsobeným nadměrným teplem.

Sandalwood Oil Olej ze santalového dřeva. Funguje jako lubrikant. Dodává vlasům jemnost a hladkost.

crueltyFREEkm-logo