Jak poznám co mým vlasům chybí?

Je velmi důležité správně určit co potřebujete dodat svým vlasům. Většinou 70% neuspěchu je špatně zvolený produkt .Je velmi důležité zjistit příčinu vašeho poškození , může být mechanické, chemické, tepelné nebo vašim vlasům chybí protein či hydratace. Tento článek chci věnovat informacím pro zjištění vaší příčiny poškození.

Vlasy můžete špatně diagnostikovat a tím vlasům ublížíte , pokud delší dobu dodávate nadmíru proteinu, kterou nepotřebují,začnou být vlasy sušší a křehčí tzn. budou se více lámat .To samé při špatně určene diagnóze a dodávání  hydratace, vlasy tím můžeme zbytečně zaížit a budou nám více mastit se a plihnout. Proto doporučuji jednou za čas udělat test elasticity , který nám pomůže zjistit co v tu chvíli vlasy potřebují zda je to spýš hydratace nebo protein a nebo kousek od kždého.

Pojďme tedy spolu provést test . Klidně se na něj vrhněte sami nebo poproste manžela ,sestru, maminku skrátka koho máte po ruce :) a jdeme na to!

Pořádně namočte malý pramínek vlasů (cca 4 vlasy) a na dvou místech (asi 3cm od sebe) ho omotejte kolem dvou prstů. Pak zatáhněte od sebe (pramínek napínáte). Pokud pramínek lehce pruží a přirozeně se vrací do původní podoby, vlasy jsou ve skvělé kondici a stačí vlasy udržovat lehkým dodáním jak hydratace i proteinu (nemusíte sahat po silné péči ,ale stačí např angel řada či balancing a nebo tee trea produkty . Pokud vlas nepruží, je tuhý a pokud zatáhnete tak praskne, znamená to, že nemá dostatek vody a je potřeba sahnout po hloubkové hydratci to nám pomůže např. hydrat.me řada . Pokud pruží moc (je jako gumička) a vrací se “zvarhánkovatělý”, znamená to, že potřebuje protein i vodu a je na tom opravdu špatně a je zapotřebí sáhnout po restrukturačních řadách jako např. repair.me či pro silnější vlasy young.again . Test udělejte v různých zónách délky pramene (u kořínků, v polovině délky pramene i na konci). Může se stát, že vlasy do půlky délky budou ok a suché jsou jen v koncích.

Neváhejte mne kontaktovat popř. na tel: 733581187 a ráda vám s testem pomohu a popř. poradím s následnou péčí .Nejlépe objednat online konzultaci kde vám já osobně poradím.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

385386
1385386
Screenshot 2021 01 29 Studio Mirror Pavla ( studio mirror pavla) • Fotky a videa na Instagramu(2)
385 Kč

Nevíte si rady s výběrem správného produktu ? Proto tu máme možnost on-line konzultace! Vyberte svůj termin a doluvíme splou přesnou dobu a správný produkt šitý vám na míru.

Kód: 593