KILLER.CURLS

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Stylingový krém pevně fixuje vaše vlny s přirozeným vzhledem. Zároveň jim dodává lehkost. Obsahuje přírodní brazilský karnaubský vosk pro fixaci a lesk. Výtažky z australského ovoce a výluh z listů cesmíny paraguayské obsahují vitamíny A, C, E, B1 a B2 pro posílení vlasové folikuly a lesk vlasů.

Dostupnost Skladem
Kód: 189
950 Kč
KILLER.CURLS
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

KILLER.CURLS KRÉM PROTI KUDRNÁM, PRO KRÁSNĚ TVAROVANÉ VLNY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Maté absolut (Yerba maté) Listy tohoto svatého stromu z pralesů mají přirozený obsah 24 vitamínů a minerálů, 15 aminokyselin a jsou bohatým zdrojem antioxidantů. Vnikne do vlasů a pokožky hlavy a dodá sílu, omlazení a regeneraci. Vlasy získají sílu a jsou poddajné.

Výtažky ze šesti australských plodů Vyživují a omlazují vlasy a vlasovou pokožku a zvyšují hydrataci vlasů. Hydratují a omlazují. Dodají zářivost, lesk a hebkost.

Výtažek z vodního melounu Výtažek z vodního melounu je bohatý zdroj antioxidantů jako lykopen a vitamín A a C. Ty pomáhají snižovat volné radikály vt ěle, a tím předcházet znakům stárnutí. Je přirozený adstringent, který zlepšuje vzhled vlasů a kůže tím, že působí jako přírodní toner.

Karnaubský vosk Karnaubský vosk je složka se skvělými schopnostmi a uměním tolerovat extrémně vysoké tepelné podmínky a vlhkost. Zadržuje vlhkost a chrání vlasy před tepelnou úpravou.

crueltyFREEkm-logo