Proč právě KEVIN.MURPHY?

Proč jsem si vybrala pečující systém od KEVIN.MURPHY?

Značku KEVIN.MURPHY jsem oslovila v roce 2013, po dlouhém maratonu shánění nové značky do salonu.

Zjistila jsem, po roce usilovného hledání a zkoušení různých značek, že jsem zřejmě více náročná, než jsem si sama myslela. Nehledala jsem jen produkty, ale celkový komlexní pocit z nich. Hledala jsem něco, co bude cenově dostupné, bude krásně vonět a co bude hlavně funkční, budu se moci na 100% spolehnout na účinnost a zároveň mě zajímal její pohled na ekologii. Hned, jak jsem dostala KEVIN.MURPHY do rukou, byla to láska na první pohled. Nejen že užasně voní, nádherně zapadnou do každé koupelny, ale také předčily mé očekávání ohledně funkčnosti a už několikrát mě dokázaly přesvědčit o své přírodní síle. A v mojí lásce mě přesvědčují každou chvilku , neustále pracují na zdokonalování jak péče o vlasy tak i péče o přístupu k výrobě. Jejich přístup k naší planetě mě baví a je to určitě ta správná cesta , kterou jsem se rozhodla podporovat.

 

 

KEVIN, KADEŘNÍK PŘEHLÍDKOVÝCH MOL

Abyste poznali značku KEVIN.MURPHY, musíte se dozvědět více o kariéře jejího zakladatele.

Kadeřník v salonu bude se svým klientem trávit hodinu, poté klient odejde domů. Kdežto kadeřník působící na módních přehlídkách a při focení do časopisů může pracovat na jedné modelce 10 - 12 hodin. Jeho kariéra se odvíjí od toho, kolikrát se jeho účes objevil na titulní stránce Vogue. Nespokojen s produkty, které měl k dispozici (během focení účes nikdy nevydržel), Kevin rozpoznal potřebu nezatěžujících produktů, které jsou zároveň účinné, vlasy posilují a revitalizují. Jak to dokázal? Díky technologiím péče opleť, které vlasům dodaly odlehčenou texturu. A tak byly vytvořeny produkty KEVIN.MURPHY. Díky své lásce k životnímu prostředí si Kevin zároveň uvědomoval důležitost používání produktů, které neohrožují lidské zdraví ani životní prostředí. V nabídce produktů se mu nedařilo nalézt ty, které by tyto jeho požadavky uspokojovaly. Nyní je Kevin Murphy jedním z nejrespektovanějších a nejvyhledávanějších kadeřníků světa. Má za sebou nespočet focení pro magazíny, módních přehlídek, módních kolekcí a natáčení. Jeho působivá kariéra je dlouhá více než dvě dekády, během nichž si získal pozici ikony kadeřnického průmyslu a mistra v přípravě kreativních módních kolekcí pro návrháře, focení světových magazínů a filmování.

Jelikož KEVIN.MURPHY nepodporuje on-line prodej je nutné se registrovat,abychom mohli spolu prokonzultovat co vaše vlasy potřebují a jak správně produkty používat. Proč to tak je se dozvíte zde.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

385386
1385386
Screenshot 2021 01 29 Studio Mirror Pavla ( studio mirror pavla) • Fotky a videa na Instagramu(2)
385 Kč

Nevíte si rady s výběrem správného produktu ? Proto tu máme možnost on-line konzultace! Vyberte svůj termin a doluvíme splou přesnou dobu a správný produkt šitý vám na míru.

Kód: 593