shimmer.shine

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Regenerující sprej pro obnovu hydratace a lesku. Dopřejte svým vlasům zdroj vitamínů A, C, E z výtažaku z baobabu, slaměnky a bambusu doplněných o speciálně vyvinutou rozjasňující technologii dodávající vlasům třpyt, aniž by je zatížila.

Dostupnost Skladem
Kód: 96
780 Kč
shimmer.shine
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

SHIMMER.SHINE SPREJ PRO OBNOVU LESKU

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Extrakty ze šesti druhů australského ovoce Byly zvoleny vzhledem ke své odolnosti vůči tvrdým klimatickým podmínkám. Tyto pečlivě volené extrakty jsou hydrofilní, což znamená, že mohou absorbovat vlhkost ze vzduchu. Jsou bohaté na vitamíny a esenciální mastné kyseliny a bylo u nich prokázáno, že prosperují i přes nepříznivé klimatické podmínky.

Extrakty ze semínek baobabu Baobabový olej se získává ze semínek baobabu. Tento strom se přirozeně vyskytuje ve východní a jižní Africe a dožívá se až šesti tisíců let. Baobabový olej obsahuje úctyhodnou škálu vitamínů včetně vitamínu A, D a E. Vitamín E přitom vykazuje nadprůměrné antioxidační vlastnosti, které pomáhají působit proti stárnutí. Olej ze semínek baobabu vlasy zvláčňuje a zároveň zlepšuje jejich elastičnost a odstín. Rovněž podporuje regeneraci vlasů.

Bambusový extrakt Mezi jeho vlastnosti patří působení proti podráždění, obsahuje antioxidanty a zabraňuje poškození buněčné struktury, zároveň chrání integritu zdravého vlasu. Obsahuje hojné množství antioxidantů a vitamínů, a také je bohatým zdrojem flavonů, kyseliny fenolové, laktonů a polyózy.

Slaměnka Získává se z rostlin rodu Helichrysum. Je bohatá na antioxidanty, které pomáhají chránit vlasy před poškozením. Výraz immortelle (tedy slaměnka) je odvozen z latinského jména, které znamená zlaté slunce. Její působení má trvalý charakter. Léčivé vlastnosti a vlastnosti proti stárnutí jsou u těchto rostlin již dlouho známé. Když Odysseus cestoval na ostrov Korsika, pomazal se drahocenným slaměnkovým olejem, který jeho tělu dodal sílu a krásu poloboha. O slaměnce se říká, že byla elixírem bohů, a také byla známá svou schopností bojovat proti pustošivým účinkům času. Před patnácti lety začala francouzská aromaterapie experimentovat s extraktem ze slaměnky. Zjistilo se, že má mimořádné hojivé vlastnosti, a také značné regenerující schopnosti, jelikož stimuluje nový buněčný růst.

crueltyFREEkm-logo