SMOOTH.AGAIN

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Uhlazující krém nabitý vitamíny a antioxidanty vlasy vyživuje, hydratuje a omlazuje, Dodává lesk a chrání je před vysokými teplotami. Obsahuje esenciální olej ze slaměnky, olej ze semínek baobabu, extrakty z orchidejí a z lotosového květu.

Dostupnost Pouze pro přihlášené
Kód: 126
890 Kč
SMOOTH.AGAIN
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

SMOOTH.AGAIN PÉČE O KREPATÉ VLASY, MLÉKO PRO HLADKÉ VLASY A SNADNOU ÚPRAVU

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Imortelka Esenciální oleje z květů této rostliny z rodu Helichrysum jsou bohaté na antioxidanty a pomáhají vlasy chránit před poškozením. Název imortelky pochází z latinského výrazu pro slunce. Jedná se o trvalku. Lékařské a protistárnoucí účinky této rostliny jsou známé už velmi dlouho. Podle řeckých bájí, při své cestě na ostrov Korsika, pomazal Odyseus své tělo vzácným olejem z imortelky. Ten dal jeho tělu sílu a krásu poloboha. Olej z imortelky byl považován za božský elixír a byl známý pro svou vlastnost pomáhat tělu bojovat se stárnutím. Před padesáti lety začali francouzští aromaterapeuti s imortelkou experimentovat a destilovat ji a zjistili, že mám výjimečné léčivé a regenerační vlastnosti, protože stimuluje buněčný růst.

Olej ze semínek baobabu Baobabový olej se získává ze semínek stromu zvaného baobab, který se vyskytuje v jižní a východní Africe a může dosáhnout stáří až 6 000 let. Olej ze semínek baobabu obsahuje pozoruhodné množství vitamínů včetně vitamínu A, D a E. Vitamín E je výjimečným antioxidantem, který působí proti stárnutí. Tento olej dokáže hydratovat vlasy a zároveň jim dodat elasticitu a krásný barevný tón. Podporuje také regeneraci vlasových buněk.

Extrakty z orchideje Tyto extrakty jsou bohaté na proteiny, a proto poskytují vlasům sílu, intenzivní hydrataci, hebkost a elasticitu. Orchideje jsou známé svou vlastností adaptovat se i v drsných klimatických podmínkách a díky tomu dokáží chránit vlasy před ztrátou hydratace. Orchidejový olej je lehký a zvlhčuje povrch vlasu. To zvyšuje vlasovou elasticitu. Extrakt z orchidejí působí proti oxidaci a účinku volných radikálů. Díky tomu chrání vlasy před poškozením a zároveň podporuje růst buněk.

Výtažky z šesti druhů australského ovoce Tyto výtažky byly pečlivě zvoleny jako přísady do vlasových přípravků díky své odolnosti vůči drsným klimatickým podmínkám. Jsou hydrofilní, což znamená, že dokáží absorbovat vzdušnou vlhkost. Díky bohatému obsahu vitamínů a esenciálních mastných kyselin se těmto plodům daří i v nepříznivých klimatických podmínkách.

Japonský zelený čaj Dokáže recyklovat kolagen a elastin. Ty jsou základem zdravých vlasů. Je nabitý prospěšnými látkami, z nichž můžeme jmenovat například antioxidanty a vitamíny E a C.

Kakaové máslo Získává se ze semen brazilského kakaovníku. Ve vlasových přípravcích má ochranné a zjemňující účinky. Hydratuje suché a poškozené vlasy a zároveň jim dodává lesk.

crueltyFREEkm-logo