THICK.AGAIN

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Posilující sprej s výtažky z kopřivy a petržele zlepšuje krevní mikrocirkulaci. Upevňuje vlas v jeho kořínku, čímž jej posiluje a zamezuje tak lámavosti a řídnutí vlasů u mužů. Napomáhá prodloužení růstové fáze a zkrácení fáze vypadávání.

Dostupnost Skladem
Kód: 198
1 050 Kč
THICK.AGAIN
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

THICK.AGAIN BEZOPLACHOVÝ PŘÍPRAVEK PRO ZAHUŠTĚNÍ VLASŮ

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Výtažek z petržele Obsahuje koncentrované množství apigeninu, který podporuje prokrvení pokožky hlavy a pomáhá tak docílit silných a zdravých vlasů. Podporuje růst vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi.Apigenin je bioflavonoid, který udržuje stěny cév a zlepšuje tak krevní oběh. Tato přírodní přísada s antioxidačními a protizánětlivými účinky podporuje tloušťku a růst vlasů. Podporuje také přilnavost proteinů. Vlasy jsou lépe upevněny a méně vypadávají.

Biotin Tripeptid-1 Využívá se v technologiích na prodlužování a zahušťování řas. Biotin Tripeptid-1 proniká do vlasů, posiluje je, dodává vlasovému vláknu tloušťku a opravuje tak roztřepené konečky. Dodává vlasům plnost. Aminokyseliny pronikají mnohem hlouběji do vnitřní části vlasu a dodávají mu směs látek podporujících hydrataci. Vlas je poté hebčí a lesklejší.

Výtažek zkopřivy Čistí a stimuluje pokožku hlavy. Tím pomáhá proti vypadávání vlasů a poskytuje pokožce hlavy kondici důležitou pro zdravý růst vlasů. Posiluje vlasová vlákna a pomáhá okysličovat vlasový folikul.

Olejové kyseliny z kořene Hemsleya Posiluje vlasové kořínky a bojuje tak proti stárnutí. Má antioxidační vlastnosti, které jsou pro vlasy velice příznivé - posilují je a zabraňují jejich vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před poškozením vlivem působení DHT.

Výtažky zkvětu modrého lotosu Zvyšují přirozený lesk poškozených vlasů a zároveň jim dodávají objem a plnost a krepatým vlasům dodávají elasticitu.

Výtažky z kaštanů Zjemňují povrch vlasů. Vlasy jsou pak lesklejší a snadno upravitelné.

Hydrolyzované pšeničné proteiny Vysoce zušlechtěné přírodní proteiny získávané ze zrn pšenice. Pšeničné proteiny zlepšují vlasové vlákno, zvyšují jeho lesk a dodávají pocit zdravých vlasů.

crueltyFREEkm-logo