UN.DRESSED

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Elastický,tvarovací krém s flexibilní fixací pro ležérní a přirozený vzhled. Směs černého pepře, medu a břečťanu vytváří matující texturu. Včelí vosk s máslem karité vlasy dokonale hydratuje a dodává jim zdravý vzhled.

Dostupnost Skladem
Kód: 207
750 Kč
UN.DRESSED
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

UN.DRESSED PASTA S VLÁKNY PRO FLEXIBILNÍ ZPEVNĚNÍ

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Candelilla Plant Extracts Výtažek z rostliny Candelilla. Výtažek sukulentu, získávaný z volné přírody. Jeden by mohl snadno obvinit tuto rostlinu z anarchie, jelikož veškeré snahy o jejich kultivaci byly neúspěšné. Tato rostlina je původem z Mexika, konkrétně ze severních států Chihuahua, Nuevo Leon a Zacatecas. Nemá ráda život bez volnosti.

Beeswax Včelí vosk. Pomáhá zadržovat vláhu - chrání tak vlasy před polámáním a přispívá k jejich zdraví a lesku. Má blahodárné léčebné účinky a působí preventivně před lámavostí vlasů způsobenou nadměrným teplem.

Shea Butter Bambucké máslo. Hydratuje suché nebo poškozené vlasy od kořínků až po konečky, chrání před poškozením, vysoušením a lámavostí vlasů. Rychle se vstřebává do vlasů a vlasové pokožky, kde hydratuje vlas aniž by ucpával kutikulu. Bambucké máslo je obzvlášť přínosné pro chemicky a tepelně často upravované vlasy. Suchým vlasům dodává lesk.

crueltyFREEkm-logo