Un.tangled

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Bezoplachový kondicionér s obsahem vyživujících výtažků z australského pouštního ovoce, jehož vlastností je odolávat nepříznivým klimatickým podmínkám. Pomáhá snadému rozčesávání, posiluje a obnovuje hydrataci vlasu. Chrání působením vysokých teplot. Díky obsahu tasmánského pepře bojuje proti oxidaci, má protizánětlivé účinky a uklidňuje pokožku hlavy. Anýz zvyšuje pevnost, lesk a pružnost vlasů.

Dostupnost Skladem
Kód: 90
760 Kč
Un.tangled
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

UN.TANGLED KONDICIONÉR BEZ OPLACHOVÁNÍ PRO SNADNÉ ROZČESÁVÁNÍ

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Výtažky ze šesti druhů australského ovoce (pouštní limetka, australská kulatá limetka, nohoplod, australská prstová limetka, švestka burdekin aterminálie) Tyto druhy ovoce byly pečlivě vybrány pro svou vlastnost odolávat nepříznivým klimatickým podmínkám a výtažky z nich dokáží absorbovat vzdušnou vlhkost. Díky bohatému obsahu vitamínů a esenciálních mastných kyselin se těmto plodům daří i v nepříznivých klimatických podmínkách.

Bambus Mezi jeho vlastnosti patří odstraňování podráždění a antioxidační účinky. Dále také chrání buněčnou strukturu před poškozením a pečuje o celkové zdraví vlasů. Navíc obsahuje vysoké množství vitamínů a je bohatým zdrojem kyseliny flavonové a fenolové, laktonu a polysacharidů.

Tasmánský pepř Proniká hluboko do struktury vlasu, bojuje proti oxidaci a podporuje tvorbu kolagenu. Má podobné účinky jako alfahydroxy kyseliny (AHA). Působí na vlasy a pokožku hlavy uklidňujícím účinkem.

Anýz Vstřebává se do vlasů a pokožky hlavy, zvyšuje v ní krevní oběh bojuje proti stárnutí vlasů. Výsledkem jsou viditelně silné, zářivé a elastické vlasy.

Ibišek súdánský Ibišek súdánský se vstřebává do vlasové pochvy, bojuje proti oxidaci a napravuje povrch vlasu. Obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů, vitamínů A, C a E a produkuje typ proteinu, který se podílí na revitalizaci vlasů a pokožky.

Kyselina mléčná Kyselina mléčná zklidňuje a uhlazuje povrch vlasu. Pomáhá obnovovat elasticitu a sílu vlasu změnou iontového náboje ve vlasové molekule.

KEVIN.MURPHYX-HP™ komplex Poskytuje naprosto unikátní obranu proti působení horka z moderních přístrojů, ale zároveň díky němu vlasy drží tvar. Tento přípravek nabízí ochranu až do extrémní teploty 220°C (428°F).

crueltyFREEkm-logo