Anti.gravity

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Mnohoúčelový fluid pro vzdušní objem vlasů, pevný tvar a lesk bez mastného efektu. Levandulový olej vyrovnává produkci mazu a je tak vhodný pro suché a mastné vlasy. 

Dostupnost Skladem
Kód: 63
780 Kč
Anti.gravity
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

ANTI.GRAVITY

Posílení objemu bez obsahu oleje

Můj tip

ANTI.GRAVITY je vhodný pro velký objem vlasů a zároveň pro oddálení vašeho intervalu mytí vlasů. Je vhodný pro všechny typy vlasů a tam kde chceme dodat objem. Nanáší se na mokré vlasy před foukáním k pokožce hlavy nejlépe tam, kde chceme mít objem , nejčastěji zhruba 3 cm pod pěšinkou a v pěšince. Je i vhodný i na podrážděnou vlasovou pokožku, pomůže nám zklidnit a udržet správné prostředí na vlasové pokžce.

**Přípravek pro zvětšení objemu a tvarování vlasů. Neobsahuje oleje pro větší objem a pro pevnější vlasy jej stačí nanést na mokré vlasy a nechat uschnout. Dodává potřebné zpevnění, ať jsou již vlasy upravené pomocí natáček nebo vysušené fénem, poskytuje kontrolu nad jemnými neposlušnými  vlasy a dodává přirozený lesk. ANTI.GRAVITY je víceúčelový produkt, dodávající objem bez zatížení a zářivé zpevnění.

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Levandula Angustifolia (lavender) Flower Water levandulový olej . Má pozitivní účinky na všechny typy vlasů- vyrovnává produkci mazu v mazových žlázkách ve folikulu a je tak přínosem pro suché i mastné vlasy. Je to hydratační látka ,která proniká do vlasového stvolu a  dodává tak vlasům lesk a objem

Honey extrakt výtažek z medu . Přirozený zklidňující prostředek, který do vlasu uzavírá vlhkost, změkčuje ho a dodává mu pružnost.

Citrus grandis (grapefruit) extract výtažek z pomela. Podoruje růst vlasů a má regenerační účinky. Příznivě ovlivňuje i péči o mastné vlasy a pokožku.

Cinnamomum Camphora (ho leaf) leaf oil olej z listů kafrovníku lékařského. Tonikum a osvěžovač s protizánětlivým a antiseptickým účinkem.

 

 

crueltyFREE

km-logo