Anti.gravity.spray

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Beztížný sprej s bio levandulovou květovou vodou pro dodání objemu a lesk vlasů. Obsahuje med z manuky který přirozeně váže vlhkost a přidává pružnost. Výtažek z pomela má regenerační účinky a podporuje růst vlasů. Nabízí extrémní termální ochranu do 220 stupňů Celsia. 

Dostupnost Skladem
Kód: 66
780 Kč
Anti.gravity.spray
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

ANTI.GRAVITY.SPRAY JE BEZTÍŽNÝ VOLUMIZAČNÍ SPREJ

MŮJ TIP

Tak todle je úplně boží pomocník! Je snad úplně na vše! Nejen že vlasy krasně zpevní, zafixuje a dodá objem, ale pomáhá vlasy uhladit a udržet je déle ve svém tvaru. Redukuje tvorbu mazu a zároveň tvoje vlasy ochraní před teplem fénu i žehlličky! Jak říkám kouzelník!

 

***Nezatěžující sprej bez aerosolu dodává vlasům objem a zesiluje jejich lesk. Obsahuje organickou levandulovou vodu a je vhodný pro všechny typy vlasů. Tento produkt nabízí extrémní termální ochranu až do 220°C (428°F).

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Manuka Honey Extract (Mel) Med z Manuky. Přirozeněže vlhkost a změkčením přidává vlasům pružnost.

Lavender Oil (Lavandula Angustifolia) Levandulový olej. Má pozitivní účinky na všechny typy vlasů - vyrovnává produkci mazu v mazových žlázkách ve folikulu a je tak přínosem pro suché i mastné vlasy. Je to hydratační látka, která proniká do vlasového stvolu a dodává tak vlasům objem a lesk.

Grapefruit Extract (Citrus Grandis) Výtažek z pomela. Podporuje růst vlasů a má regenerační účinky. Obsahuje vysoké množství vitamínů C  a E, které mají příznivé účinky v či o suché, poškozené vlasy.

KEVIN.MURPHY X-HP™ complex Poskytu- je bezkonkurenční ochranu před intenzivním teplem z tepelných přístrojů určených pro úpravu vlasů. Jedná se opřípravek poskytující jedinečnou ochranu před extrémním horkem. Chrání vlasy před teplem 220°C .

crueltyFREE

km-logo