Blonde.angel.wash

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Regenerační šampon s levendulovým extraktem opticky rozjasňuje barvu a odstraňuje teplé odstíny vlasů. Obsahuje keratinové aminokyseliny pro posílení, máslo murumuru a výtažky z mangových a jojobových jader pro výživu a lesk.

Dostupnost Skladem
Kód: 78
695 Kč
Blonde.angel.wash
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

BLONDE.ANGEL.WASH BARVU ZVÝRAZŇUJÍCÍ ŠAMPON PRO BLOND VLASY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Murumuru Butter Murumuru máslo. Upravuje hydrolipidní rovnováhu, která zlepšuje hydrataci a lesk vlasů.

Shea Butter Bambucké máslo. Hydratuje suché nebo poškozené vlasy od kořínků až po konečky, chrání před poškozením, vysoušením a lámavostí vlasů. Rychle se vstřebává do vlasů a vlasové pokožky, kde hydratuje vlas aniž by ucpával kutikulu. Bambucké máslo je obzvlášť přínosné pro chemicky a tepelně často upravované vlasy. Suchým vlasům dodává lesk.

Mango Seed Butter Máslo ze semínek manga. Bohaté na betakaroten, esenciální mastné kyseliny avitamín A a E. Jakmile jsou tyto vitamíny v kontaktu s povrchem vlasu, jsou rychle absorbovány do kortexu a dodávají tak lesk a objem.

Lavender Flower Levandulový květ. Hydratační, čistící a rovnováhu navracející antioxidant.

Jojoba Seed Oil Olej ze semínek jojoby. Dodává kvalitní hydrataci, zatímco zklidňuje vlasy i pokožku. Konzistence jojobového oleje je podobná kožnímu mazu, který je přirozeně produkován lidským tělem a folikuly zdravých vlasů.

Keratin Amino Acids Keratinové aminokyseliny. Molekuly keratinu jsou natolik zmenšeny, že mohou proniknout vlasovou kutikulou a během tohoto procesu penetrovat do vlasu. Posiluje všechny tři vrstvy vlasu. Tyto aminokyseliny opětovně budují vlas, který byl poškozen a nebo namáhán chemickými složkami. Nadále napomáhá nahradit cystein, který je právě tou aminokyselinou, jež je při chemických procesech nejčastěji ztracena. Právě proto se termín „hloubkově ošetřující” technicky nejvíce přibližuje tomuto druhu péče, jelikož využívá penetrující proteiny.

Sunflower Seed Oil Olej ze slunečnicových semínek. Předchází vymývání barvy z vlasů. Přírodní sluneční blok chrání vlasy před blednutím barvy a měděnými odlesky.

crueltyFREEkm-logo