Blonde.angel

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Hydratační kůra pro uhlazení zesvětlených a bílých vlasů. Optické rozjasňovače osvěžují barvu a odstraňují nažloutlý odstín. Obsahuje výtažky z olivového oleje, slunečnicových semínek a květů levandule pro výživu a lesk. Vitamín E z brazilských ořechů vlasy hydratuje a zabraňuje jejich vysušování.

Dostupnost Skladem
Kód: 75
780 Kč
Blonde.angel
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

BLONDE.ANGEL BARVU ZVÝRAZŇUJÍCÍ PÉČE PRO BLOND VLASY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Sunflower Seed Extract Výtažek ze slunečnicových semínek předchází vymývání barvy vlasů. Tyto výtažky fungují jako přírodní sluneční filtr, který chrání proti blednutí barvy a získání měděného podtónu.

Olive Oil Extracts Výtažky z olivového oleje hydratují, regenerují a dodávají potřebnou péči. Přírodní antioxidant, podporuje lesk a pružnost. Je bohatý na biotin, niacin a na vitamíny A a E.

Lavender Flower Levandulový květ. Hydratační, čistící a rovnováhu navracející antioxidant.

Jojoba Seed Extract Výtažek ze semínek jojoby penetruje do hloubky folikuly, kde posiluje proteinové vazby. Tím zlepšuje flexibilitu a elasticitu folikuly. Díky tomu jsou vlasy schopny zadržovat hydrataci a získávají objem. Zároveň je redukována lámavost vlasů a třepení konečků.

Brazil Nut Extract Výtažek z juvie stepilé tvoří na vlasu ochrannou vrstvu blokující odpařování vody. Podporuje hedvábnou hladkost. Je bohatý na vitamín E, který hydratuje a vyhlazuje.

Linseed Oil Lněný olej obsahuje esenciální mastné kyseliny včetně dlouhého seznamu mastných kyselin, důležitých pro zachování zdravého stavu vlasů a podporu jejich růstu. Obsahuje vysoké množství vitamínu E (důležitého pro obnovu vlasových buněk) a Omega 3 antioxidanty, zabraňující další oxidaci vlasů. Vstřebává se do vlasů a vlasové pokožky, kde hydratuje vlas aniž by ucpával kutikulu. Jsou obzvlášť přínosné pro chemicky a tepelně často upravované vlasy. Obnovuje lesk suchých vlasů

crueltyFREEkm-logo