Plumping.rinse

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Zpevňující kondicionér napomáhá prodloužení růstové faze a docílení hustších a pevnějších vlasů. Bambucké máslo hydratuje a chrání proti vysušování a lámavosti. Rýžový protein vlas zároveň regeneruje a posiluje.

Dostupnost Skladem
Kód: 105
890 Kč
Plumping.rinse
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

PLUMPING.RINSE ZAHUŠŤUJÍCÍ KONDICIONÉR PRO SLABÉ VLASY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Vitamin B / Biotin Tripeptid–1 Proniká do vlasů, posiluje je, vytváří na nich ochranný štít účinný i při vysoké vlhkosti. Je považován za derivát proteinů.Udržuje vlas v růstové fázi. Snižuje vypadávání vlasů, protože hraje klíčovou roli při udržování zdraví vlasu v oblasti pokožky hlavy, ve které se buňky zapojují do reprodukčního procesu. Biotin je vitamín ze skupiny B a je základem pro růst buněk a pro aktivitu mnoha enzymových systémů. Všechny enzymy jsou proteiny a vlasy jsou z 90 % tvořeny proteiny. Proto je Biotin klíčovou složkou přípravku. Tripeptidy se po umytí aktivně spojují s vlasovou kutikulou, váží se na chemicky ošetřené vlasy a napravují poškození způsobená chemickým ošetřením vlasů. Čím více je místo poškozené, tím více se na něží a zabezpečují optimální regeneraci - čím větší je poškození, tím větší je jejich vázání, aniž by se hromadily.Tripeptidy také pomáhají spojovat roztřepené konečky, a to tak, že dodávají vlasovému vláknu tloušťku.

Rýžové proteiny & Rýžové aminokyseliny Replikují keratinovou strukturu lidského vlasu. Ozdravují a posilují a zároveň dodávají vlasu odolnost proti narušování. Aminokyseliny jsou bohaté na klíčové vyživující látky nutné k ozdravení vlasu. Díky nízké molekulární hmotnosti pronikají rýžové aminokyseliny snadno do vlasového pouzdra a obnovují a posilují poškozené vlasy. Rýžové aminokyseliny posilují a rozšiřují průměr vlasového pouzdra a dodávají zřetelně silnější, hedvábnější a krásnější vzhled.

Bambucké máslo Dodává suchým nebo poškozeným vlasům hydrataci od kořínků po konečky, regeneruje je a chrání proti vlivům počasí, vysoušení a lámavosti. Rychle a úplně se vstřebává do vlasů a pokožky hlavy a obnovuje jejich hydrataci, aniž by se jím ucpávaly kutikuly. Je obzvláště prospěšné na vlasy upravované a vystavované vysokým teplotám. Obnovuje lesk poškozených vlasů.

Olejová kyselina zkořene Hemsleya Posiluje vlasové kořínky a zpomaluje stárnutí vlasového folikulu. Má antioxidačvlastnosti, které příznivě působí na vlasy, posilují je a zabraňují jejich vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před poškozením vlivem působení DHT.

Výtažek zkořene zázvoru Vysoký obsah zinku působí proti účinkům DHT a urychluje tak růst vlasů a zabraňuje jejich ztrátě.

Extrakt z kopřivy Díky vysokému obsahu železa a stimulujícím vlastnostem snižuje působení DHT. Je bohatý na vitamíny A a C a obsahuje široké spektrum minerálů včetně jódu, křemíku a síry. Je významným zdrojem aminokyselin, které jsou nezbytné pro správný růst vlasových folikulů. Jeho stimulující vlastnosti také zvyšují prokrvení pokožky hlavy.

Šťáva z listů aloe Přírodní kondicionér, nasycený základními vitamíny a minerály. Aminokyseliny a proteiny obsažené v této šťávě pomáhají obnovit lesk a třpyt vlasů. Tento extrakt prokazatelně zvyšuje tempo růstu vlasů, zvyšuje proudění krve v pokožce hlavy a stimuluje tvorbu hydratujících olejů.

Výtažek z petržele Obsahuje koncentrované množství apigeninu, který podporuje prokrvení pokožky hlavy a pomáhá tak k silným a zdravým vlasům. Podporuje růst vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Apigenin je bioflavonoid, který pečuje o stěny cév a zlepšuje tak krevní oběh. Tato přírodní přísada s antioxidačními a protizánětlivými účinky podporuje tloušťku a růst vlasů. Podporuje také přilnavost proteinů. Vlasy jsou lépe upevněny a méně vypadávají.

crueltyFREEkm-logo