Plumping.wash

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Posilující šampon zpevňuje kořínky vlasů, které jsou tak méně náchylné k vypadávání. Zázvor dodává pevnost a vitalitu. Výtažky z kopřivy jsou zdrojem aminokyselin pro výživu vlasových folikulů.

Dostupnost Skladem
Kód: 108
880 Kč
Plumping.wash
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

PLUMPING.WASH ZAHUŠŤUJÍCÍ ŠAMPON PRO SLABÉ VLASY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Extrakt z kopřivy Díky vysokému obsahu železa a stimulujícím vlastnostem snižuje působení DHT. Je bohatý na vitamíny A a C a obsahuje široké spektrum minerálů včetně jódu, křemíku a síry. Je významným zdrojem aminokyselin, které jsou nezbytné pro správný růst vlasových folikulů. Jeho stimulující vlastnosti také zvyšují prokrvení pokožky hlavy.

Výtažek z kořene zázvoru Vysoký obsah zinku působí proti účinkům DHT a urychluje tak růst vlasů a zabraňuje jejich ztrátě.

Olejová kyselina z kořene Hemsleya Posiluje vlasové kořínky a zpomaluje stárnutí vlasového folikulu. Má antioxidační vlastnosti, které příznivě působí na zdraví vlasů. Ty jsou pak silnější a méně náchylné k vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před poškozením vlivem DHT.

Šťáva zlistů aloe Přírodní kondicionér, nasycený základními vitamíny a minerály. Aminokyseliny a proteiny obsažené v této šťávě pomáhají obnovit lesk a třpyt vlasů. Tento extrak tprokazatelně zvyšuje tempo růstu vlasů. Zvyšuje prokrvení pokožky hlavy a stimuluje tvorbu hydratujících olejů.

Rýžové proteiny & Rýžové aminokyseliny Replikují keratinovou strukturu lidského vlasu. Ozdravují a posilují a zároveň dodávají odolnost proti narušování vlasu. Aminokyseliny jsou bohaté na klíčové vyživující látky nutné k ozdravení vlasu. Díky nízké molekulární hmotnosti pronikají rýžové aminokyseliny snadno do vlasového pouzdra a obnovují a posilují poškozené vlasy. Rýžové aminokyseliny posilují a rozšiřují průměr vlasového pouzdra a dodávají zřetelně silnější, hedvábnější a krásnější vzhled.

crueltyFREEkm-logo