STIMULATE-ME.RINSE

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Kondicionér podporující buněčnou regeneraci a růst vlasů. Obsahuje pšeničné aminokyseliny, kafr, bergamotový mentol a černý pepř. Tyto přírodní složky mají osvěžující, regenerující a čistící účinky.

Dostupnost Skladem
Kód: 204
705 Kč
STIMULATE-ME.RINSE
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

STIMULATE-ME.RINSE STIMULUJÍCÍ A OSVĚŽUJÍCÍ KONDICIONÉR PRO VLASY A POKOŽKU HLAVY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Bambucké máslo Udržuje a obnovuje elasticitu vlasů, dodává jim ideální míru poddajnosti. Vlasy jsou po něm lesklé a zářivé.

Šťáva zlistů aloe Hydratuje a uzdravuje pokožku hlavy.

Pšeničné aminokyseliny Dodávají vlasům plnost. Aminokyseliny pronikají hlouběji do těla vlasu a dodávají mu směs látek podporujících hydrataci. Vlas je poté hebčí a lesklejší.

Biotin Tripeptid–1 Proniká do vlasů, posiluje je, vytváří na nich ochranný štít účinný i při vysoké vlhkosti. Je považován za derivát proteinů. Udržuje vlas v růstové fázi. Protože hraje klíčovou roli při udržování zdraví vlasu v oblasti pokožky hlavy, vekteré se buňky zapojují do reprodukčního procesu, snižuje vypadávání vlasů.

Keratinové aminokyseliny Při tomto procesu působí částice molekul keratinového proteinu o velikosti dostatečně malé, aby mohly pronikat skrze kutikulu a pochvu vlasu. Posilují všechny tři vrstvy vlasu. Aminokyseliny obnovují strukturu vlasu poškozeného nebo polámaného působením chemikálií a pomáhají obnovovat aminokyselinu cystein, k jejíž ztrátě dochází při chemickém ošetření. Právě proto se výraz „hloubkové ošetření“ technicky vztahuje pouze na tento způsob ošetření, při němž proteiny pronikají do hloubky vlasu.

Výtažek z petržele Obsahuje koncentrované množství apigeninu, který podporuje krevní oběh v pokožce hlavy a pomáhá tak k silným a zdravým vlasům. Podporuje růst vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Apigenin je přirozeně se vyskytující bioflavonoid, který udržuje stěny cév a zlepšuje tak krevní oběh. Tato přírodní přísada s antioxidačními a protizánětlivými účinky podporuje tloušťku a růst vlasů. Podporuje také přilnavost proteinů. Vlasy jsou lépe upevněny a méně vypadávají.

Olejová kyselina z kořene Hemsleya Posiluje vlasové kořínky a zpomaluje stárnutí vlasového folikulu. Má antioxidační vlastnosti, které příznivě působí na vlasy, posilují je a eliminují jejich vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před působením DHT.

crueltyFREEkm-logo