STIMULATE-ME.WASH

Neohodnoceno

Povzbuzjící šampon pro muže. Kombinace citronové máty a černého pepře funguje jako stimulující složka pro podporu krevní mikrocirkulace a posílení buněk. Zároveň pomáha obnovit přirozený lesk a sílu vlasů.

Dostupnost Skladem
Kód: 201
680 Kč
STIMULATE-ME.WASH
Neohodnoceno

STIMULATE-ME.WASH STIMULUJÍCÍ A OSVĚŽUJÍCÍ ŠAMPÓN NA VLASY A POKOŽKU HLAVY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Kafr Stimuluje prokrvení pokožky hlavy a obnovuje přírodní lesk a sílu vlasů.

Černý pepř Vstřebává se do vlasů a pokožky hlavy a pomáhá napravovat poškození způsobené volnými radikály, působí protizánětlivě a podporuje zdravý růst vlasů.

Máta Bohatá na antioxidanty, přirozený zdroj vitamínů.

Biotin Tripeptid–1 Proniká do vlasů, posiluje je, vytváří na nich ochranný štít účinný i při vysoké vlhkosti. Je považován za derivát proteinů. Udržuje vlas v růstové fázi. Protože hraje klíčovou roli při udržování zdraví vlasu v oblasti pokožky hlavy, ve které se buňky zapojují do reprodukčního procesu, snižuje vypadávání vlasů.

Keratinové aminokyseliny Působící molekuly keratinového proteinu jsou tak malé, že mohou pronikat kutikulou a vlasovou pochvou. Posilují všechny tři vrstvy vlasu. Aminokyseliny obnovují strukturu vlasu poškozeného nebo polámaného působením chemikálií a pomáhají obnovovat aminokyselinu cystein, k jejíž ztrátě dochází při chemickém ošetření. Právě proto se výraz hloubkové ošetření technicky vztahuje pouze na tento způsob ošetření, při němž proteiny pronikají do hloubky vlasu.

Výtažek z petržele Obsahuje koncentrované množství apigeninu, který podporuje prokrvení pokožky hlavy a pomáhá tak k silným a zdravým vlasům. Podporuje růst vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Apigenin je přirozeně se vyskytující bioflavonoid, který pečuje o stěny cév a zlepšuje tak krevní oběh. Tato přírodní přísada s antioxidačními a protizánětlivými účinky podporuje tloušťku a růst vlasů. Podporuje také přilnavost proteinů. Vlasy jsou lépe upevněny a méně vypadávají.

Olejová kyselina zkořene Hemsleya Posiluje vlasové kořínky a zpomaluje stárnutí vlasového folikulu. Má antioxidační vlastnosti, které příznivě působí na vlasy, posilují je a zabraňují jejich vypadávání. Protizánětlivé vlastnosti této složky pomáhají chránit před působením DHT.

crueltyFREEkm-logo