YOUNG.AGAIN.RINSE

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Regenerační kondicionér s esenciálním olejem ze slaměnky a baobabu vyhlazje krepatost a navrací hebkost, vitalitu a lesk suchých a oslabených vlasů. Působí antioxidačně a protizánětlivě.

Dostupnost Skladem
Kód: 150
840 Kč
YOUNG.AGAIN.RINSE
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

YOUNG.AGAIN.RINSE REGENERAČNÍ KONDICIONÉR SE SLAMĚNKOVÝM ESENCIÁLNÍM OLEJEM A OLEJEM ZE SEMÍNEK Z BAOBABU PRO NAVRÁCENÍ HEBKOSTI VLASŮ

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Baobab Seed Oil Olej ze semínek baobabu. Derivován ze semínek baobabu, stromu, který je původem z Východní a Jižní Afriky a dožívá se až 6000 let. Olej z baobabu obsahuje významné množství vitamínů včetně A, D a E. Vitamín E je znám pro svoji schopnost boje proti stárnutí. Olej ze semínek Baobabu vlasy hydratuje a zároveň zlepšuje jejich pružnost a tón. Také podporuje regeneraci vlasových buněk.

Immortelle Éterický olej Helychrysum (Slaměnka). Je získáván z květů slaměnky, je bohatý na antioxidanty a předchází poškození vlasů. Slaměnka má své původní jméno odvozené z latiny, kde znamená „zlaté slunce” a měla mít schopnost věčného života. Její lékařské vlastnosti a schopnosti boje proti stárnutí jsou známé již dlouho. Odysseus prý cestoval okolo Korsiky, kde se natřel vzácným olejem ze slaměnky. Ten mu propůjčil sílu a krásu poloboha. Říká se, že slaměnkový olej byl elixírem bohů a byl známý především pro svoji schopnost bojovat se známkami stárnutí. Před 15 lety tento olej začaly destilovat a testovat francouzské aromaterapeutické společnosti. Zjistily, že má výjimečnou hojivou a regenerační schopnost díky stimulaci růstu nových buněk.

Mango Seed Butter Máslo ze semínek manga. Bohaté na betakaroten, esenciální mastné kyseliny a vitamín A a E. Jakmile jsou tyto vitamíny v kontaktu s povrchem vlasu, jsou rychle absorbovány do kortexu a dodávají tak lesk a objem. Jedná se o přírodní zvláčňující složku, která vlasy šetrně obalí a zabraňuje tak další ztrátě hydratace.

Bamboo Extract Výtažek z bambusu disponuje vlastnostmi jako jsou například zabraňování podráždění pokožky, antioxidační účinky, schopnost prevence poškození buněčné struktury a nebo ochrana integrity zdravého vlasu. Obsahuje vysoké množství antioxidantů a vitamínů. Je také bohatým zdrojem flavononu, fenolické kyseliny, laktonu a polyózy.

Lotus Flower Extract Výtažek z květu lotosu je vysoce zvláčňující složkou, která zanechává vlasy jemné a vyživené. Tento Extract zároveň regeneruje, hojí, čistí, navrací rovnováhu a zdokonaluje texturu vlasu. Výsledky testů prokázaly, že olej z květu lotosu by mohl mít výrazný prevenční účinek proti výskytu šedin, jelikož stimuluje syntézu melaninu a aktivitu enzymů. Jelikož všechny enzymy jsou proteiny a vlasy sestávají z 90% proteinů, je extrakt z lotosového květu velmi důležitým faktorem při regeneraci povrchu vlasu.

Kakadu Plum Extracts Výtažky z Kakadu Plum. Kakadu plum je původní rostlina australského Severního teritoria (Northern Territory). Její ovoce má nejvyšší obsah vitamínu C ze všech známých rostlin. Vitamín C stimuluje produkci elastinu a kolagenu, přispívá tak k udržení lesku i pružnosti vlasů. Uhlazuje povrch vlasu, uzavírá tak do něj hydrataci.

Orchid Flower Extract Výtažek z květu orchideje je bohatý na proteiny. Posiluje vlasovou strukturu a dodává jí hydrataci, jemnost a pružnost. Je známý pro svoji schopnost adaptace v nepříznivých klimatech. Výtažky z orchidejí vlas hydratují a chrání ho před opětovnou ztrátou hydratace. Nezatěžující olej lubrikuje povrch vlasu, a tím mu dodává elasticitu. Má antioxidační účinky a chrání vlasy před volnými radikály. Navíc stimuluje buněčný růst.

crueltyFREEkm-logo