YOUNG.AGAIN.WASH

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Regenerační šampon s olejem ze slaměnky a semínek baobabu, z květů lotosu a orchideje napomáhají obnovovat mladistvý lesk poškozených vlasů.

Dostupnost Skladem
Kód: 147
820 Kč
YOUNG.AGAIN.WASH
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

YOUNG.AGAIN.WASH REGENERAČNÍ ŠAMPON SE SLAMĚNKOVÝM ESENCIÁLNÍM OLEJEM A OLEJEM ZE SEMÍNEK Z BAOBABU PRO NAVRÁCENÍ HEBKOSTI VLASŮ

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

6 Australian Fruit Extracts Extrakt z 6 australských druhů ovoce. Tyto plody byly pečlivě vybrány pro jejich odolnost proti nepříznivým klimatickým podmínkám, kde bez větších obtíží přežívají. Jsou hydrofilní, což znamená, že absorbují vláhu ze vzduchu. Jsou bohaté na vitamíny a esenciální mastné kyseliny.

Baobab Seed Oil Olej ze semínek baobabu. Derivován ze semínek baobabu, stromu, který je původem z Východní a Jižní Afriky a dožívá se až 6000 let. Olej z baobabu obsahuje významné množství vitamínů včetně A, D a E. Vitamín E je znám pro svoji schopnost boje proti stárnutí. Olej ze semínek baobabu vlasy hydratuje a zároveň zlepšuje jejich pružnost a tón. Také podporuje regeneraci vlasových buněk

Immortelle Éterický olej Helychrysum (Slaměnka). Je získáván z květů slaměnky, je bohatý na antioxidanty a předchází poškození vlasů. Slaměnka má své původní jméno odvozené z latiny, kde znamená „zlaté slunce“ a měla mít schopnost věčného života. Její lékařské vlastnosti a schopnosti boje proti stárnutí jsou známé již dlouho. Odysseus prý cestoval okolo Korsiky, kde se natřel vzácným olejem ze slaměnky. Ten mu propůjčil sílu a krásu poloboha. Říká se, že slaměnkový olej byl elixírem bohů a byl známý především pro svoji schopnost bojovat se známkami stárnutí. Před 15 lety tento olej začaly destilovat a testovat francouzské aromaterapeutické společnosti. Zjistily, že má výjimečnou hojivou a regenerační schopnost díky stimulaci růstu nových buněk.

Orchid Flower Extract Výtažek z květu orchideje je bohatý na proteiny. Posiluje vlasovou strukturu a dodává jí hydrataci, jemnost a pružnost. Je známý pro svoji schopnost adaptace v nepříznivých klimatech. Výtažky z orchidejí vlas hydratují a chrání ho před opětovnou ztrátou hydratace. Nezatěžující olej lubrikuje povrch vlasu a tím mu dodává elasticitu.Má antioxidační účinky a chrání vlasy před volnými radikály. Navíc stimuluje buněčný růst.

Lotus Flower Extract Výtažek z květu lotosu je vysoce zvláčňující složkou, která zanechává vlasy jemné a vyživené. Tento Extract zároveň regeneruje, hojí, čistí, navrací rovnováhu a zdokonaluje texturu vlasu. Výsledky testů prokázaly, že olej z květu lotosu by mohl mít výrazný prevenční účinek proti výskytu šedin, jelikož stimuluje syntézu melaninu a aktivitu enzymů. Vzhledem k tomu, že všechny enzymy jsou proteiny a vlasy sestávají z 90% z proteinů, je extrakt z lotosového květu velmi důležitým faktorem při regeneraci povrchu vlasu.

crueltyFREEkm-logo