Angel.masque

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

 Posilující a regenerační maska pro jemné, chemicky ošetřené a barvené vlasy. Hedvábné proteiny a výtažky z aloe zlepšují elasticitu a odolnost vlasů. Zároveň obnovují lesk a hydrataci. 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 60
995 Kč
Angel.masque
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

ANGEL.MASQUE

POSILUJE A OŠETŘUJE VLAS DO HLOUBKY. PRO JEMNÉ, CHEMICKY OŠETŘENÉ A BARVENÉ VLASY.

MŮJ TIP

Tato maska je vhodná na nejen dodání hydratace a proteinu do vlasu, ale i na posílení jemného vlasu, podporu růstu a hustoty vašich vlasů. Nánášejte na umyté vlasy nejlepé detoxikačním šamponem MAXI.WASH (pro intenzivňejší výsledek) po celé délce vlasů. nechte 10 min působit , po té pořádně vypláchněte a na douzavření vlasové kutikuly použijte kondicionér/péči třeba ze stejne řady ANGEL.RINS.Toto opakujte podle potřeby 1 či 2krát do měsíce

Posilující tripeptidy z citrusů a bambusu podporují růst vlasů a buněčnou regeneraci. Hedvábné proteiny a výtažky z aloe pomáhají zlepšovat elasticitu a odolnost vlasů a obnovují vyrovnanou hydrataci. Jojobové estery dodávají vlasům sílu a jsou bohaté na vitamíny, co pozitivně působí na hustotu vlasů. Proteiny z quinoy působí do hloubky a dodávají hydrataci a lesk.

Biotinoyl Tripeptide –1 Je považován za derivát proteinů, proniká do vlasu, posiluje ho a chrání i v extrémně vlhkém prostředí. Udržuje vlas v růstové fází. Tripeptidy se po umytí vlasů snadno pojí s vlasovou kutikulou, váží se na chemicky ošetřené vlasy a napravují poškození způsobené tímto ošetřením. V místech, kde jsou vlasy poškozené více, se tripeptidy váží snadněji a napomáhají tak k nepřetržité optimální péčičím většípoškození, tím více se tripeptidy váží,aniž by se hromadily.Pomáhají uzavírat roztřepené konečky,zvětšují objem vlasového vlákna a vlasy tak vypadají hustší.

Výtažek zbambusu Působí proti podráž-dění, je antioxidační, zabraňuje poškození buněčné struktury a zároveň komplexně chrání zdraví vlasu. Je bohatý na anti-oxidanty a vitamíny, je zdrojem flavonu, kyseliny fenolové, laktonu apolyózy.Hydrolyzovaný protein z quinoy že se k vlasovému vláknu, proniká do vlasové kůry. Vlas je tak hydratovaný, lesklý a ošetřený do hloubky. Je jedním z nejlepších zdrojů proteinů, aminokyselin (které jsou základním kamenem pro obnovu poškozeného vlasu), neobsahuje lepek.

Výtažek zlotosového květu Silně uklidňující a zvláčňující, zanechává vlasy hebké a hladké. Antioxidant se zlepšujícími účinky. Výtažek zlotosového květu regeneruje,uzdravuje, očišťuje, navrací vlasům rovnováhu a vylepšuje jejich strukturu. Výsledky testů naznačují, že olej zlotosového květu může působit jako prevence proti šedivěvlasů.Esenciální oleje z lotosového květu dokáží stimulovat syntézu melaninu a aktivitu enzymů. Všechny enzymy jsou zároveň proteiny, a protože se vlas z90 % skládá zproteinů, je výtažek z lotosového květu významným činitelem při opravě a obnově povrchu vlasu.

 

crueltyFREE

km-logo