Angel.wash

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Regenerační šampon pro objem jemných suchých, křehkých, zlámaných, přírodních nebo barvených vlasů. Chrání před působením volných radikálů. Obsahuje výtažky ze zeleného čaje, levandule a šípku. 

Dostupnost Skladem
Kód: 51
695 Kč
Angel.wash
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

ANGEL.WASH PRO JEMNÉ, BARVENÉ VLASY

Jemný regeneračšampon pro jemné, křehké, zlámané, barvené a nebo poškozené vlasy.

MŮJ TIP

Vhodné jak pro barvené i nebarvené vlasy. Dodává plnost účeu , je vhodný pro lehce mastící se vasy , nijka vlasy nezatěžuje. Je to jeden z nejoblíbenějších šamponů u našich klientek!

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil Olej zkůry růžového grepu. Pomáhá odbourávat stres a uvolňuje, zatímco jeho adstringentní vlastnost skvěle pročišťuje mastnou pokožku a vlasy.

Sulfate-Free Surfactants Surfaktanty bez sulfátů. Jemně pročišťují a účinně zadržují barvu.

Hydrolysed Oat Protein Hydrolyzovaný ovesný protein. Dodává vlasům plnost a objem.

Helianthus Annuus (Sunflower) SeedExtract Výtažek ze slunečnicových semínek. Chrání před volnými radikály, zpomaluje oxidaci způsobenou ultrafialovým zářením a regeneruje.

Lavendula Angustifolia (Lavender)Extract Výtažek levandule. Podporuje zdravý růst vlasů, vyrovnává produkci kožního mazu a stimuluje regeneraci.

Camellia Sinensis Leaf Extract (Green Tea) Výtažek z listu čajovníku čínského. Silný antioxidant, který pomáhá chránit vlasy před lámáním.

Hydrolysed Wheat Protein Hydrolyzovaný pšeničný protein. Vysoce rafinovaný přírodní protein derivovaný z pšenice. Pšeničný protein zvětšuje objem a esk, přidává vlasům pěstěný vzhled.

Citrus Tangerina (Tangerine) Peel Oil Olej zkůry mandarinky. Pomáhá uzavřít vlasadodává mu tak přirozený lesk. Antioxi-dační vitamíny A a C chrání před stresem.

Pelargonium Gravelons (Geranium) Flower Oil Květová voda z pelargónie. Dodává vlasům lesk a poddajnost.

Rose Canina Fruit Extract Výtažek z šípkubohatý na vitamín C. Uklidňuje zánětlivou vlasovou pokožku.

Superoxide Dismutase Superoxid dismutáza. Proteinový enzym, který rozkládá kyslík a zabraňuje tak oxidaci barvy.

crueltyFREE

km-logo