hydrate-me.masque

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Hydratační a vyhlazující maska pro silné a nepoddajné vlasy. Olej z šípkové růže a pupalky dvouleté vlasy regeneruje a zjemňuje. Extrakt z mořských řas čistí vlasy od nadbytečných olejů, obnovuje hydrataci a přirozený lesk.

Dostupnost Skladem
Kód: 93
995 Kč
hydrate-me.masque
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

HYDRATE-ME.MASQUE HYDRATUJÍCÍ A VYHLAZUJÍCÍ MASKA PRO KREPATÉ NEBO HRUBÉ BARVENÉ VLASY

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Plod šípkové růže (Rosa Canina) Vysoce hydratující účinky na pokožku a vlasy, silný antioxidant. Běžně se používá jen v či o pokožku.

Olej z pupalky dvouleté Hydratuje a zjemňuje vlasy. Obsahuje fosfolipidy, které mají hydrofilní vlastnosti, což znamená, že mají rády vlhkost a přitahuje je voda. Nasávají vlhkost z okolního vzduchu a předávají ji vlasům.

Bambucké máslo Dodává suchým a poškozeným vlasům vlhkost od kořínků ke konečkům, obnovuje je, chrání proti poškození vlivem nepříznivého počasí a proti suchosti a lámavosti. Rychle a úplně se vstřebává do vlasů a pokožky hlavy a obnovuje hydrataci, aniž by se usazovalo na kutikule. Obzvláště prospěšné pro často upravované vlasy vystavované vysokým teplotám. Obnovuje lesk poškozených vlasů

Terminálie Ovoce pocházející z australského Severního teritoria. Má nejvyšší koncentraci přírodního vitamínu C ze všech známých rostlin. Vitamin C stimuluje produkci elastinu a kolagenu, které udržují vlasy lesklé a pružné. Hladký povrch vlasu uzamyká uvnitř vlasu vlhkost.

Bergamotový esenciální olej Bohatý na antioxidanty, přírodní zdroj vitamínů.

Extrakt z mořských řas Podporuje hydrataci pokožky hlavy, čímž prospívá suchým vlasům. Čistí vlasy od nadbytečných olejů, poskytuje přírodní hydrataci a obnovuje přirozený lesk.

crueltyFREEkm-logo