Hydrate-me.wash

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Hydratační šampon s výtažky z hydrolyzovaného hedvábí, švestek kakadu, vitamínů A, C a E a dalšími blahodárnými esencemi pro normální a suché vlasy. Hydratuje a zjemňuje povrch vlasu, uhlazuje roztřepené konečky a dodává lesk.

Dostupnost Skladem
Kód: 84
695 Kč
Hydrate-me.wash
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

HYDRATE-ME.WASH HYDRATAČNÍ ŠAMPON S VÝTAŽKEM Z PLODŮ STROMU KAKADU PLUM

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Kakadu Plum Kakadu plum je původní rostlina australského Severního teritoria (Northern Territory). Její ovoce má nejvyšší obsah vitamínu C ze všech známých rostlin. Vitamín C stimuluje produkci elastinu a kolagenu a přispívá tak k udržení lesku a pružnosti vlasů. Uhlazuje povrch vlasu a uzavírá tak do něj hydrataci.

Hydrolysed Silk Extracts Výtažky hydrolyzovaného hedvábí. Výborný zvláčňující prostředek, který dodává vlasům vláhu. Chrání vlasy před zacucháváním, poškozením a roztřepenými konečky.

Vitamin A Vitamín A. Antioxidační složka, která podporuje buněčnou obnovu, uhlazuje vlasový stvol a zvyšuje pružnost.

Vitamin C Vitamín C je zázračnou látkou pro vaše vlasy - pomáhá zachovat barvu, chrání je před vypadáváním a jejich předčasnému šedivění. Vitamín C přirozeně detoxikuje a zlepšuje cirkulaci vlasové pokožky.

Shea Butter Bambucké máslo. Hydratuje suché nebo poškozené vlasy od kořínků až po konečky, chrání před poškozením, vysoušením a lámavostí vlasů. Rychle se vstřebává do vlasů a vlasové pokožky, kde hydratuje vlas aniž by ucpával kutikulu. Bambucké máslo je obzvlášť přínosné pro chemicky a tepelněčasto upravované vlasy. Suchým vlasům dodává lesk.

Bergamot Essential Oil Bergamotová silice. Bohatá na antioxidanty. Přírodní zdroj vitamínů.

Evening Primrose Oil Pupalkový olej. Vyživuje a změkčuje vlasy. Obsahuje hygroskopické fosfolipidy, které přitahují vodu. Absorbují vláhu z okolního vzduchu a vpustí ji do vlasu.

crueltyFREEkm-logo