Hydrate-me.rinse

Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

Hydratační kondicionér s mikroseptickými řasami pro zářivost vlasů. Výtažky ze švestek kakadu a elastinu. Pupalkový olej zanechává vlasy hydratované a lesklé.

Dostupnost Skladem
Kód: 87
705 Kč
Hydrate-me.rinse
Neohodnoceno
Značka: Kevin Murphy

HYDRATE-ME.RINSE HYDRATAČNÍ SYSTÉM OBSAHUJÍCÍ VÝTAŽKY Z PLODŮ STROMU KAKADU PLUM

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Kakadu Plum Výtažky z Kakadu Plum. Je původní rostlina australského Severního teritoria (Northern Territory). Její ovoce má nejvyšší obsah vitamínu C ze všech známých rostlin. Vitamín C stimuluje produkci elastinu a kolagenu a přispívá tak k udržení lesku a pružnosti vlasů.

Jojoba Esters Jojobové estery. Výborný zvláčňující prostředek, který dodává vlasům vláhu. Chrání vlasy před zacucháním, poškozením a roztřepenými konečky.

Micro Algea Mikrořasy. Dokáží oživit namáhané vlasy dodáním energie do buněk. Vlasy se tak stávají zářivějšími a jasnějšími. Řasy stimulují buněčnou energií hluboko v kortexu a spodních vrstvách vlasové pokožky. Zlepšují tak celkový vzhled a zdraví vlasů a zadržují vláhu.

Shea Butter Bambucké máslo. Hydratuje suché nebo poškozené vlasy od kořínků až po konečky, chrání před poškozením, vysoušením a lámavostí vlasů. Rychle se vstřebává do vlasů a vlasové pokožky, kde hydratuje vlas aniž by ucpával kutikulu. Bambucké máslo je obzvlášť přínosné pro často chemicky a tepelně upravované vlasy. Suchým vlasům dodává lesk.

Vitamin B7 Vitamín B7 přispívá k vlasovému růstu a celkovému zdraví vlasů. Posiluje vlasové folikuly i stvol.

Sunflower Oil Slunečnicový olej. Přírodní sluneční blok na vlasy. Slunečnicový olej obsahuje Omega 6 kyselinu - antioxidant, který pomáhá chránit vlasy před poškozením volnými radikály. Slunečnicový olej také obsahuje tocoferaly - olejem ředitelné antioxidanty a kyselinu skořicovou - přirozený UV štít. Slunečnicový olej je nejen přírodním zdrojem vitamínu C, ale zároveň antioxidantem, který vlasům i vlasové pokožce dodává přirozenou rovnováhu.

Evening Primrose Oil Pupalkový olej. Vyživuje a změkčuje vlasy. Obsahuje hygroskopické fosfolipidy, které přitahují vodu. Absorbují vláhu z okolního vzduchu a vpustí ji do vlasu.

crueltyFREEkm-logo