Kadeřnické studio

Ráda se vzdělávám,zkouším a hledám nové udržitelné produkty , které projdou zátěžovou zkouškou a dostanou se až k vám.

Ve  studiu pracuji s barvícím systémem od PAUL MITCHELL COLOR SYSTEM  kde mě baví jejich nadčasovost , přesnost krásné vymývání barev. Jejich profesionalita a výkonnost školícího týmu. Jejich color bar je velmi rozmanitý a vyberou si jak velicí odvážlivci tak i konzervativní lidé. Mají široku škálu i barvících systemů od demi permnanentnich po semi permanentních, či přímích barviv. Odbarvovací sytém je velmi šetrný ( i když tady na tom má veliký podíl kadeřník ) ale odbarví vždy do požadovaného odstínu. Ještě mě nezklamal!

Pečující systém jsem si zvolila od KEVIN MURPHY . Kde musím vyzdvyhnout jejich vysoký podíl aminokyselin a vitamínů , které umí velmi přesně a aktivně zacílit na danný problém a dostat vaše vlasy co nejdříve do perfektního stavu. Profesionální péče u vás doma je pro nás kadeřníky veli důležitá , jelikož když valsy pravidelně dostávají správný podíl proteinů a hydratace můžeme se ve studiu splehnout na kvalitu vašich vlasů a dovolit si i větší zákrok bez rizik . více o této značce najdete zde

Těším se na vás buď ve studiu či našem on-line poradenství. Jinak mne najdete na mém instagramu @studio.mirror.pavla kde se snažím dávat aktuální informace.

 

CENÍK